Chcę oryginał papierowy – dodatkowa wysyłka

Uwaga!

  • Poniższy formularz wypełnij tylko wówczas, gdy chcesz aby pozyskany przez ekrs.info dokument, który otrzymałeś w formie skanu, trafił do Ciebie w formie papierowej – oryginał.
  • Dokumenty źródłowe z których wykonano skan a które otrzymałeś, przechowywane są przez okres 30 dni od ich udostępnienia. Po tym okresie są niszczone.
  • W formularzu zamówienia dodatkowej przesyłki musisz wpisać kod zlecenia pierwotnego, otrzymałeś go na swój adres e-mail oraz sms. Przepisz go dokładnie (cyfry oraz litery).
  • Dokumenty z podpisem elektronicznym czy fotokopie akt KRS nie są wysyłane w formie papierowej.

 

Chcę oryginał papierowy – dodatkowa wysyłka
 

Podaj numer zamówienia eKRS.info

Numer zamówienia został wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail oraz sms podczas składania zamówienia na dany dokument.

Zleceniodawca

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon Komórkowy (otrzymasz SMS):

Rodzaj wysyłki dokumentu

list polecony priorytet (Poczta)
Kurier

Dane do F VAT

Dane do wysyłki

Państwo przeznaczenia, podaj jeśli inne niż Polska:
Country of destination if other than Poland:

Jeżeli wybrałeś/aś międzynarodową przesyłkę kurierem to w kolejnym kroku opłata zwiększy się o koszty dostarczenia przesyłki poza Polskę, które wynoszą 300 zł
Nazwa lub Imię i Nazwisko:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Ulica:
Numer:
Lokal:
Jeżeli przesyłka ma trafić do kogoś innego / innego podmiotu, osoby lub urzędu,
poniżej możesz wpisać dodatkową informację w formie wkładki do koperty.

Do zapłaty

do zapłaty
podana cena jest składową = opłaty sądowej + usługi + kosztów wysyłki

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i akceptacja Regulaminu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez podmiot Mierzwa Irena MIERZWA GROUP, w celach realizacji złożonego zamówienia za pośrednictwem Serwisu eKRS.info, w tym na na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych *(tj. w szczególności telefonu, w tym wiadomości SMS, MMS) i automatycznych systemów wywołujących w związku z realizacją zamówienia.
INFORMACJA O PRAWIE DO COFNIĘCIA ZGODY pokaz
Zapoznałem/am się z regulaminem eKRS.info rozumiem go oraz akceptuję jego postanowienia. W szczególności postanowienia dotyczące: płatności, reklamacji, terminie umowy, czasie i zasadach realizacji usług.
Zapoznałem się z cennikiem usług serwisu eKRS.info dostępnionym na stronie Cennik

Klauzula Informacyjna

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych w związku z korzystaniem z usług dostępnych w serwisie eKRS.info. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj

Szanowny użytkowniku Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies. Pełny zakres informacji na ten t